BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Bucaspor’da Doğan Rüzgarı

Göreve gelir gelmez önce personelin, ardından FIFA’da bekleyen eski yabancı oyunculara ait 9 alacak dosyasından 5’ini çözen, teknik heyetin alacaklarının bir bölümünü ödeyen Bucaspor’da Başkan Ahmet Doğan, futbolculara 3 bin 500’er lira ile 15’şer bin lira arasında para dağıtarak yüzlerini güldürdü…

İstanbulspor ile oynanan ve 2-2 biten karşılaşmanın ardından Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina ile soyunma odasına inen Doğan, mücadeleden dolayı futbolculara teşekkür etti. Kaptan Emre’nin, “Başkanım bu mücadele için prim açıklayın. Gönlünüzden ne kadar geçiyor” sözleri üzerine Doğan, “Maç öncesi ne açıkladıysam o primi veriyorum” dedi.

Futbolcular beşer bin lira prim kazanırken, soyunma odasında bu sezon ilk kez büyük coşku yaşandı. Oyuncular daha sonra başkan Ahmet Doğan’ı havaya atarak tezahüratta bulundu.

YUMRUK ATMADIM

atmadım Bucaspor’un İstanbulspor’a son dakikada attığı beraberlik golünün ardından çıkan kavgada rakibe yumruk attığı iddia edilen yedek kaleci Mert disiplin kuruluna sevkedildi. Kırmızı kartla saha dışına gönderilen genç file bekçisi kimseye yumruk atmadığını belirterek, “Ben ayırmaya gittim.
Kamera kayıtlarını incelesinler” dedi.

Kaynak: Yeni Asır | Şerafettin Çıracı

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir