BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Bucaspor’da “Cihan” Harbi

TFF 3. Lig 3. Grup’ta kümede kalmanın hesaplarını yapan Bucaspor’da başkan Cihan Aktaş, kulüpte usulsüzlük yapan ve bunlara ses çıkarmayan eski başkan ve yöneticilere bir kez daha gözdağı verdi. Savaş alanını genişleten Aktaş, Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, yardımcısı Birol Buyruk, eski başkanlardan Ahmet Doğan ve Çetin Kayışlı’nın ardından Mehmet Bektur ile Seyit Mehmet Özkan’a da çağrıda bulundu…

Başkan Cihan Aktaş, Ahmet Doğan ile Çetin Kayışlı hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunduğunu belirtirken, instagram hesabından bu kez “Bu son çağrı son şans. Eski başkanların yönetiminde olan başkanların suç ortağı yöneticiler. Gelin uzlaşın Bucasporumuzla. Yoksa sıra sizlerde” paylaşımı yaptı.

USULSÜZLÜĞE ÖRNEK

Başkan Cihan Aktaş, diğer başkanlar hakkında da suç duyurusunda bulunacağını ifade etti. Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina ile arasındaki sorunun parti meselesi olmadığını vurgulayan Aktaş, “Seçimde hangi parti çıkarsa Bucalıların kararına saygılıyız. Ancak CHP’nin adayı Levent Piriştina olursa tüm gücümüzle karşısında olacağız” dedi.

Bu arada Ahmet Doğan başkanlığındaki yönetimde as başkan olarak görev yapan Fevzi Özer, Doğan’ı eleştirmeye devam etti. Özer, “FIFA’da yabancı oyuncuların alacakları ödenmesi gerekiyordu. Paralar kulübün üzerinden değil, döviz hesabı olan eski futbolcu Emre Toraman’ın üzerinden gönderiliyordu. Bunlara itiraz ettim. Ancak bu itirazlarımız hep geçiştirilmişti” şeklinde konuştu.

Kaynak: Yeni Asır

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir