BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Bucaspor’da Bulut ve Kayışlı Başkanlığa Aday

Sarı-lacivertli kulübün, 4-11 Haziran’da yapılacak olağanüstü kongre öncesi Bucalı işadamı Okan Bulut ile eski başkan Çetin Kayışlı, yönetime talip oldu ve güçlü bir liste için çalışmalarına başladı…

TFF 3. Lig’e düşen Bucaspor’da 4-11 Haziran tarihinde gerçekleşecek olağanüstü kongre öncesi dün sıcak bir gelişme yaşandı.
Eski başkan Hüsnü Kaya döneminde basın sözcülüğü görevinde olan işadamı Okan Bulut’un genel kurulda aday olacağı ve liste çalışmalarına başladığı ifade edildi. Ahmet Doğan başkanlığındaki mevcut yönetime de dışarıdan destek veren Bulut, Ahmet Doğan ile de bir görüşme yaptı. Okan Bulut’un Doğan’dan kulübün mali tablosu hakkında bilgilerin yanı sıra 3. şahıslar dahil, kimlere borçlarının olduğu konusunda da bilgi istedi.

HAZİRUN LİSTESİNİ İSTEDİ

Ayrıca Okan Bulut’un son dönemde bazı yöneticilerin 150 kişiyi kulübe üye yapması üzerine de yönetimden hazirun listesini de istedi. Bulut’un ilçenin desteğini alması durumunda bir kaç gün içinde başkan adaylığını açıklayacağı kaydedildi. Mevcut başkan Ahmet Doğan ise kulübün kayyuma gitmemesi için aday çıkmazsa yeniden taşın altına elini koyabileceğini açıklamış, Bucaspor için mücadele edecek her başkan adayını destekleyeceklerini söylemişti.

KAYIŞLI’DA ADAY OLDU

TFF 3. Lig’e düşen Bucaspor’da 4-11 Haziran tarihleri arasında yapılacak olağanüstü kongre öncesi işadamı Okan Bulut’un ardından eski başkan Çetin Kayışlı da aday olacağını açıkladı. Geçen hafta içinde kişisel sosyal medya hesabından camianın nabzını yoklayan Kayışlı, olumlu tepki alması ve kulübün kayyuma gitmemesi için adaylığını açıkladı.
İzmir ekibinde 2014-2015 sezonundan 2017 Mart ayına kadar başkanlık görevini yürüten Kayışlı, başkanlık için şart da koştu.

LİSTE HAZIRLAYACAK

Camianın ve ilçenin kendisini desteklemesi halinde kalıcı bir yönetim kurulu listesi hazırlayacağını ifade eden Çetin Kayışlı, “Aksi halde sadece kulübün kayyuma gitmemesi için başkan olurum ve 1 ay sonra yeniden seçime giderim. Burada herkesin destek vermesi gerekiyor. Bucaspor’u layık olduğu, güzel günlere taşımak istiyoruz. Sosyal medyada atıp tutanların, ahkam kesenlerin nedense hiç sesi çıkmadı. Biz elimizi taşın altına koymaktan çekinmeyiz” dedi.

Kaynak: Yeni Asır | Şerafettin Çıracı

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir