BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Bucaspor’da Bulut Adaylıktan Çekildi

Bucaspor’da bugün yapılacak olağanüstü kongre öncesi adaylığını açıklayan Okan Bulut, yaşanan olumsuz gelişmeler üzerine çarpıcı açıklamalar yaparak adaylıktan çekildi…

TFF 3. Lig’e düşen Bucaspor’da 11 Haziran’da yapılacak olağanüstü kongre öncesi adaylığını açıklayan işadamı ve eski yönetici Okan Bulut, sert açıklamalar yaparak adaylıktan çekildi. 20 gün önce mevcut yönetimin kimseye haber vermeden mali kongre yapmasının ardından başkanlık için harekete geçtiğini belirten Bulut, “Kulübe mali müşavirimle giderek gider tablolarını inceledik. Kulübün borcu A4 kağıdı üzerinde 40 milyon TL yazıyordu. 3.5 milyon deplasman gideri, 1.5 milyon da futbolculara prim verilmiş gösterilmiş. Başkan Ahmet Doğan’ın da alacağı 12 milyon TL gözüküyor. Bu harcanan paralarla bu kulüp nasıl küme düşer” dedi.

RANDEVU VERMEDİ

Güçlü sponsorlarla yola çıktığını, kendisinin de oluşacak bütçeye 1 milyon TL katkı koyacağını açıklamasına rağmen, Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina’nın kendisine randevu vermediğini ifade eden Okan Bulut şöyle konuştu: “Attığım mesajlara nezaket gösterip cevap bile vermedi. Ben Bucalıyım. Ailem fakirdi. Annem cebindeki son parayı benim Bucaspor’a gitmem için veriyordu. O formayı giymek ayrıcalıktı. Olmaz böyle bir şey. Tarih bir gün bizi haklı çıkaracaktır.”

Kaynak: Yeni Asır | Şerafettin Çıracı

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir