BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Bucaspor’da Atakan’a Katar Kancası

Bucaspor’un 17 yaşındaki yıldız oyuncusu Kerem Atakan Kesgin’e Katar ekibi El Gharafa’nın yeni teknik direktörü Bülent Uygun resmen talip oldu…

Bucaspor’un vitrine çıkardığı yıldız oyuncusu Kerem Atakan Kesgin’e bir talip daha çıktı. 17 yaşında olmasına rağmen U-19 Milli Takımı’nda görev yapan Kesgin’e Beşiktaş’ın ardından Katar ekibi El Gharafa da resmen talip oldu.

Bucaspor’un 2010-2011 sezonunda Süper Lig’de mücadele ettiği dönemde takımın başında olan teknik direktör Bülent Uygun, Katar ekibiyle sözleşme imzalamasın ardından yaptığı basın toplantısında Buca’dan Kerem Atakan Kesgin’i transfer etmek istediklerini resmen açıkladı.

KESENİN AĞZI AÇILDI

y’ın da izlettirdiği Kerem Atakan Kerem için Bucaspor yönetimi, 2 milyon Euro (9 milyon lira) bonservis bedeli belirlerken, transfer yasağının sürmesi üzerine genç futbolcuyu devre arasında satmama kararı almıştı. Ancak Katar temsilcisi El Gharafa’nın İzmir ekibine 2.5 milyon Euro’luk bir teklifte bulunacağı ifade edildi. Bülent Uygun, Kerem Atakan Kesgin’in dışında da Sakaryaspor’dan Burak Bekaroğlu ve Galatasaray’ın genç oyuncusu Atalay Babacan’ı da almak istediklerini belirtti.

Kaynak: Yeni Asır | Şerafettin Çıracı

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir