BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Bucaspor’a Müjde Var

Bucaspor’da yaşananların içini acıttığını dile getiren Piriştina “Seferberlik ilan ettik. Hepsini çözeceğiz” dedi…

Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, yönetimin olağanüstü kongre kararı alması sonrası seferberlik ilan ettiklerini açıkladı. Belediye Başkanı Levent Piriştina, üst ve altyapıda yaşanan ekonomik sıkıntıların had safhaya ulaştığını, mevcut oyuncuların alacaklarının yanısıra FIFA’lık oldukları eski yabancı oyunculara borçlar yüzünden kulübün zor durumda olmasına üzüldüğünü belirtti.

Üzüntü Yaşıyoruz…

Futbolcuların alacaklarının ödenememesi, altyapıda çocuklara yemek çıkarmakta zorlanılması, araçlara mazot bile alınamamasının içini acıttığını dile getiren Piriştina, “Bucaspor zor günlerden geçiyor. Sorunların çözülmesi için hemen talimat verdim. Bucaspor’u yeniden ayağa kaldıracağız” diye konuştu.

Talimat Verdi!

Piriştina Başkan Çetin Kayışlı’nın eski futbolcular Dady ve Carlos’un alacaklarının ödenmemesi halinde 12 puanlarının silineceğini bunun da küme düşmek anlamanı geldiğini söylediğini belirterek, “200 bin liralık borcun ödenmesi için futbolcuların avukatlarıyla anlaştık. İdman yapılan sahanın düzeltilmesi için de çalışmalara başlıyoruz. Futbolcuların prim alacaklarının da en kısa sürede ödenmesi için talimat verdim” dedi.

Boykota Devam!

Bucasporlu futbolcular Sivas Belediyespor maçı öncesi dün de boykotunu sürdürdü. Son gelişmelerin ardından tesislere giden başkan Çetin Kayışlı, yaptığı toplantıda oyuncuları ikna edemedi.

Kaynak: YeniAsır

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir