BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Bucaspor’a Darbe Üstüne Darbe

Bucaspor’da yaşanan ekonomik sıkıntı altyapı fabrikası Bucaspor Futbol Akademisi’ni de vururken, kapanmanın eşiğine gelen akademiye darbe üstüne darbe geldi…

Sarı-lacivertli ekipte şimdi de eski başkan Adnan Dolma şoku yaşandı. Bucaspor’da başkanlık yaptıktan sonra 4 yıl da akademi de başkanlık görevini yürüten Dolma, akademiye aldığı masa, iki sandalye, bir evrak dolabını yazıhane açacağı gerekçesiyle istedi.

BİZİ YARALADI

Eski başkan Adnan Dolma, akademinin idari koordinatörünü arayarak masa, sandalye ve evrak dolabının gönderdiği kamyonete yüklenmesini istedi. Yönetici Hüseyin Oygur, eşyaların yüklenmesine izin vermezken, Bucaspor Futbol Akademisi Başkanı İbrahim Halil Ülgen, yaşananların doğru olduğunu ancak Dolma’nın etik olmayan bir davranış sergilediğini belirtti.
Ülgen, “Akademi kapanmanın eşiğine gelirken, oturduğu masayı istemesi bizi yaraladı. Bizim Dolma’nın eşyalarına el koyma gibi bir durumumuz yok. Beni aramadan koordinatörümüzle konuşması da etik değil” dedi.

FIRTINA’DA ALPAY ŞOKU

Bucaspor’da Alpay Aldemir şoku yaşandı. İlk yarının bitimiyle birlikte 13 futbolcusunu kaybeden sarı-lacivertli ekipte geçen hafta alacaklarının ödenmemesi üzerine Alpay Aldemir de sözleşmesini tek taraflı feshederken, yönetim takıma döndürmek için dün görüşmeye çağırdığı 19 yaşındaki golcü futbolcunun TFF 1. Lig ekibi İstanbulspor ile 4.5 yıllık sözleşme imzalaması sancı yarattı.

GÖRÜŞMEDEN GİTMESİ SİNİRLERİ GERDİ

Takımın en fazla koşan ve en fazla mücadele eden oyuncusu olan Alpay Aldemir’in de Bucaspor’la bir kez daha görüşmeden gitmesi sinirleri gerdi. İzmir ekibinde Alpay’ın yanısıra Mert, Murat, Zafer, Veli, Gökay, Emin, Ahmet, Burak takımdan ayrıldı. Şenol futbolu bıraktı. Hasan Payas’a kiralanALPAY dı. Barış’tan kulüp bulması istendi. Atakan Göztepe’ye gitti.

ELEKTRİK BORCUNA 2 FUTBOLCU PARASI GİTTİ

Bucaspor Başkanı Ahmet Doğan, Kaynaklar Tesisleri’nde ödenemeyen faturalar yüzünden 6 gündür kesik olan elektriği açtırdı.
Doğan önceki TEDAŞ’a birikmiş üç aylık borcun yanısıra 40 bin lira da güvence bedelini yatırarak elektriklerin gelmesini sağladı.
Bucaspor Başkanı Ahmet Doğan, yine eski döneme ait ödenmeyen 1 yıllık elektrik borçlarıyla karşılaşmıştı. Doğan’ın görevde olduğu 10 aylık süreçte borç için iki futbolcu parası yani 600 bin lira ödeme yapması dikkat çekti.

TÜM SORUNLAR ÇÖZÜLDÜ

Bucaspor’da idmana çıkmayacaklarını belirten Emre Özkan ile Onur Alkan’a ödemeleri yapıldı. İki futbolcu idmana çıktı. Altyapı oyuncularından Cuma, Salih, Hakkı Can, Sebahattin, Furkan Hükerek ve Çetin Can profesyonel yapıldı.

Kaynak: Yeni Asır | Şerafettin Çıracı

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir