BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Bucaspor Toz Duman !

Bucaspor Başkanı Cihan Aktaş, usulsüzlük yapıldığı gerekçesiyle eksi başkanlar Ahmet Doğan ve Çetin Kayışlı hakkında suç duyurusu yaptı. Başkan Aktaş, “Kim ne çalmışsa bugüne kadar Bucasporumuz’dan herkes şunu bilsin. Bugün hesap verme günüdür. Herkes çaldığını geri getirecek” dedi. Aktaş, Belediye Başkanı Levent Piriştina’ya da en üst seviyeden eleştirilene devam ederek bu işlerin içinde onun ve yanındakilerininde olduğunu açıkladı…

TFF 3. Lig 3. Grup’ta kümede kalma hesapları yapan Bucaspor’da ortalık toz duman oldu. Önceki sezon altyapıda gol kralı olan oyuncularından Muhammet Arslantaş’ın Başakşehir’e sadece 45 bin TL karşılığında verilmesinin ardından başkan Cihan Aktaş, hem yardım etmediğini söylediği Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina’ya hem de usulsüzlük yapıldığı ve Bucaspor’u zarara uğrattıkları gerekçesiyle kulübün eski başkanlarından Ahmet Doğan ile Çetin Kayışlı hakkında suç duyurusunda bulunacak.

ENTRİKALAR SON BULACAK

Başkan Aktaş, kulübün resmi sitesi ve özel instagram hesabından açıklamalar yaptı. Aktaş, ‘Kim ne çalmışsa bugüne kadar Bucasporumuz’dan herkes şunu bilsin. Bugün hesap verme günüdür” ifadeleri kullandı. Elinde belgelerin olduğunu belirten Aktaş, kulübü zarar veren herkesin yargı önünde hesap vereceğini söyledi. Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina ile kavgaya devam eden Cihan Aktaş, kulüp resmi sayfasından “Bucaspor’un sabrı hem Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina’ya hem de başkan yardımcısı Birol Buyruk’a karşı tükenmiştir. Eski başkanlarla çevirdikleri entrikalar son bulmuştur. Herkes bu kulüpten çaldıklarını geri getirecek” dedi.

TARAFTARLAR İKİYE BÖLÜNDÜ

Başkan Aktaş’ın sert çıkışının ardından taraftarlar da ikiye bölündü. Bazı taraftarlar Aktaş’ın açıklamalarını “Sözünü tut, Bucaspor’a zarar veren isimleri açıkla” derken bazı taraftarlar ise Levent Piriştina’ya sahip çıktı.

Kaynak: Yeni Asır

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir