BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Bucaspor Tek Yürek

Eski yabancı futbolcularına olan 2 milyon TL’lik borcu cuma gününe kadar ödemezse 6 puanı silinecek Buca’da camia ayağa kalkıyor. Kulübün açtığı hesap numarasına Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina’dan taraftar gruplarına kadar destek yağıyor…

Ekonomik ve sportif olarak zor günler geçiren 2.Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Bucaspor’da camia kulübü yeniden ayağa kaldırmak için kampanya başlattı. Sezon başında 3 puanı silinen Fırtına, eski yabancı futbolcularına olan 2 milyon TL’lik borcunu cuma gününe kadar ödemezse 6 puanı daha silinecek. Yaşanan olumsuz gelişmeler sonrası sarı lacivertlilere gönül verenler güç birliği yapma kararı aldı. Bucaspor Kulüp Derneği adına yeni bir hesap açılırken, sosyal medyada hızla yayılan yardım kampanyasına ilk destek Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina’dan geldi.

Piriştina Twitter’dan yaptığı açıklamada, “Bucasporumuz’un Başkanı Ahmet Doğan ve yönetimini ağırladık. Kulübe maddi kaynak yaratmak için Ahmet Başkanımız ve yönetimi yeni bir kampanya başlatıyor. “TR13 0006 2001 0050 0006 2973 58″ Bucaspor Kulüp Derneği adına yeni bir hesap açıldı, ben de destek vereceğinizi umuyorum” ifadelerini kullandı.

Taraftardan birlik vurgusu

Bucaspor’un etkin taraftar sitelerinden Bucasporfan.Com da, “Buca’nın Bucaspor’a sahip çıkma zamanı gelmedi mi” başlıklı yazısında şu ifadelere yer verdi: ” Burada Bucaspor için yollara gitmiş, cefalar çekmiş, son parasını bilete vermiş kaç yürekli semt çocuğu varsa hepsini yanımızda görmek istiyoruz. Bırakalım nerde ne kırgınlık, küskünlük varsa. Bundan sonra susma değil, isyan etme zamanıdır. Bizimle aynı yolda olan,çıkarsız menfaatsiz seven tüm kardeşlerimizi bu paylaşımı beğenmeye;bundan sonra yakacağımız meşaleye kıvılcım olmaya davet ediyoruz. Artık gücümüzü görelim. Yeter ki birlik olalım,beraber olalım. Altından kalkamayacağımız hiçbir yük yoktur. İzmir kamuoyuna gücümüzü göstereceğiz. Buradan başlayıp sokaklara taşacak bu isyana ortak olun. Bucaspor yok olmayacak!”

Kaynak: Levent Arıöz | 9 Eylül

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir