BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Bucaspor’da TFF’ye Giden Gidene

Bucaspor’da, Mert, Ahmet, İlyas, Emin, Sancar, Abdullah, Emre Özkan ile kadro dışı kalan Murat’ın ardından Burak da alacakları için federasyona gitti…

TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta ilk yarıyı ateş hattının bir basamak üzerinde bitiren Bucaspor’da alacaklarını alamadıkları gerekçesiyle federasyona giden futbolcu sayısı 9 oldu. Sarı-lacivertli ekipte, kaleci Mert Özyiğit, Ahmet Tamet, İlyas Çakmak, Emin Aladağ, Sancar Yıldırım, Abdullah Balıkuv, Emre Özkan ile İnegölspor maçından sonra kadro dışı bırakılan Murat Akyüz’ün ardından Burak Aydın da federasyonun yolunu tuttu. Yönetimin federasyona giden oyuncular hakkında bir karar vereceği öğrenildi.

Bu arada Bucaspor’a geçen sezon Denizlispor’dan gelen Şenol Akın’ın sözleşmesinin de karşılıklı olarak feshedileceği öğrenildi. İzmir ekibinin sezon başında Bolu’da yaptığı kampta sağ omzundan sakatlanan ve sezon içinde de sakatlığı sık sık nükseden 32 yaşındaki futbolcuyla devre arası yolların ayrılacağı ifade edildi.

Öte yandan yönetim, Mehmet Bulut’un yerine üç maçlığına göreve getirdiği altyapı teknik direktörü Aytekin Sümbül ile yola devam edilip edilmeyeceği konusunu da bugün karara bağlayacak.

Kaynak: Yeni Asır | Şerafettin Çıracı

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir