BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Bucaspor Eridi, Yönetim İzledi

Transfer yasağını kaldıramayan Bucaspor, 10 günlük süreçte 11 önemli futbolcusunu kaybetti. Yönetim, önemli oyuncuların gidişine  de engel olamadı…

Bucaspor yönetimi, maç başlarını alamadığı gerekçesiyle sözleşmesini fesheden defans oyuncusu Veli Kızılkaya’nın şokunu yaşarken, sarı-lacivertliler son 10 günde tam 11 futbolcusunu kaybetti. Transfer yasağını kaldıramayan İzmir ekibinde sahaya çıkacak bir takım da yok oldu. Bucaspor’da, Veli Kızılkaya’nın yanı sıra Kemal Mert Özyiğit, Murat Akyüz, Emin Aladağ, Zafer Çevik, Burak Aydın ve Ahmet Tamet sözleşmelerini feshetti.

FIRTINA’DA GİDEN GİDENE

Ligin 8. haftasında kadro dışı kalan Mehmet İncebacak da fesih aşamasına geldi. Şenol Akın sakatlığından dolayı futbolu bırakırken, Barış Tenşi kiralıklar listesine kondu.

Hasan Kaşıkara ise Hatay ekibi Payasspor ile anlaştı. Yönetim, takımda daha fazla kan kaybı olmaması için de alacakları için federasyona giden Emre Özkan, Sancar Yıldırım ve Abdullah Balıkuv’la da görüşmelerini sürdürüyor.

ŞENOL BIRAKTI

Bucaspor’un Bolu’da sezon başı yaptığı kampta sağ omzundan sakatlanan tecrübeli oyuncusu Şenol Akın, futbolu bıraktı. 33 yaşındaki futbolcu sosyal medya üzerinden veda mesajı da yayınlamıştı.

Kaynak: Yeni Asır | Şerafettin Çıracı

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir