BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Bucaspor Birlik Yemeğinde Buluşuyor

Bucaspor başkanı Ahmet Doğan, 25 Mart’ta Bucaspor’umuzun 90. yılına yakışacak yemekli bir gece yapma kararı aldı…

Bucaspor Kulüp Başkanı Ahmet Doğan, ekonomik ve sportif başarı yönünden zor günler yaşayan kulübümüzün, kısa vadede ödenmesi gereken borçlarına kaynak yaratmak adına 25 Mart’ta Bucaspor’umuzun 90. yılına yakışacak yemekli bir gece organize edeceklerini açıkladı.

Doğan, yaptığı konuşmada; “Herkesi, kötü amaçlara bir dur diyerek 90. Yılında bu kadar cefa çeken takımıza destek olmaya davet ediyoruz. Gelin hepimiz için iyi bir başlangıç gecesi olsun, gelin sesimiz daha gür çıksın, gelin 90. yılımızda birlik ve beraberlikten kuvvet alalım.Bu organizasyona tüm Buca halkı, STK’ları, esnafı, taraftarı ve bürokratı katılım göstermeli.Birlikten kuvvet doğar” dedi.

Bir yorum

 1. Ebrar

  19 Mart 2018 at 22:53

  Neden destek daha vakit var iken bu yönetimle olmayacağı belli iken ne değişti. İstifa onur olmaktan çıktı. Nerede doğruları konuşmak nerede dik duruş her şey bucaspor için ise bir alt ligde de olsa doğrular.
  Nerede atakadan gelen para nerede gs maçı hasılatı. Neden futbolcular ayrıldı. sezon başında şampiyonluk parolası ile yola çıkıldı. Şindi düşmeme telaşı. Neden dağıldı o kadro ? Yönetim kulübü geçen sezon ortasında almış olmasına rağmen yeni sezon planlaması yapamadı. Bir sezonda ne kadar para harcanır hesabını yapmadı. Gereksiz paralar harcandı ve sezon için gerekli para hesaplanamadı o yüzden futbolculara, çalışanlara ve diğer kişilere yapılan taahhütler boş kaldı.
  Yönetim başta başkan Doğan 2 kişiye çok güvendi ama onların ilişkilerine ses çıkaramadı, kendi hayatları dendi, kulübün onlara ihtiyacı var dendi. Sonuç vebal alındı ve o iki kişi, takımı kendi evleri gibi yönetti sonuç. son 3 sezonda yönetim değişti transfer açıldı idari teknik kadro değişti değişmeyen kim ve ne ? Vebal öde öde bitmedi neden? Başka kulüplerde görülmeyecek hatalarla futbolcuların serbest kalması sağlandı. Netice, kulüpte asla düzen kurulmadı işi bilen kimse olmaması sağlanarak sadece o 2 kişinin gücü ve etkinliği hep artırıldı. Ey buca bunların hangisini bilmiyorsun. Şimdi taraftar soruyor gelen para nerde. Başkan çok verdim şimdi aldım mi diyor. O zaman boşa verdiği paraları hangi akılla vermiş dönüp bir baksın. Taraftar olarak, genç futbolcu kardeşlerimize Tek lafımız yok ama takım içinde abileri de olsa boyun eğmesinler yanlış yapanlara. Açıklasın yönetim Aldiği paraları nasıl harcadığını ama gerçek belgeleriyle. Hiç kimsenin haberi olmadan yaptıkları genel kurul gibi değil ama. Asla ve asla başka kulüplerde olmayacak şeyler bu yönetimde oldu. Bunu tüm Buca biliyor ama takım şampiyon olacak diye susuldu, ama gün geldi ki alınan ahların vebalini geçmişte olduğu gibi Bucaspor çekti. Her şey sözde. Ahde Vefa sezonunda. Hep ah alındı vebal yüklenildi. Taraftarim bilet alıyorum maça giriyorum. Ferdi olarak bucaspor a değer katıyorum ama az ama çok
  ARdı ARdına yapılan açıklamalarda talihsizlikler dizisi denmiş ama bizce basiretsizliğin ortaya konmasıdır. İşte yemek düzenlemek. Kuruluş tarihini bile unutanlar parayı ne yapacaklar. Bir elektrik kesintisi olmasın diye mi? Açıklamada İnsaf denmiş, insaf hakkın teslimidir. Gereçekler hakkı teslim eder. Açıklama yapılmasının istenmesi, sevdiğimiz yere düşmesin diyedir. Sevdiğimizi yere düşürene de tepkimiz bundan. Bu yönetimin inandırıcılığı kalmamıştır. Eğer düşmüyorsa bu takım aldığı vebalin azlığından değil tüyü bitmemiş çocukların emeğindendir.
  Doğruları konuşalım susmayalım artık

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir