BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Bucaspor Bıçak Sırtında

Bucaspor kümede kalma yolundaki maçta rakibi Tuzlaspor ile karşılaşacak. Deplasmandaki maç ya düğün ya da düğüm olacak…

TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta kümede kalma mücadelesi veren Bucaspor, cumartesi günü sezonun en önemli maçına çıkacak. İzmir ekibi 1 puan gerisinde bulunan rakibi Tuzla ile deplasmanda ‘ya düğün ya da düğüm’ maçına çıkacak.

TEK YOL VAR; GALİBİYET

Grupta 27 puanla 14. sırada yer alan sarı-lacivertiler, 26 puanla 15. sırada yer alan rakibini yenerse bayram yapacak.
Aksi halde rakibinin gerisinde kalarak son 6 haftaya çok stresli girecek. Teknik direktör Aytekin Sümbül, ligde alınacak 1 puanın bile son derece önemli olduğunu belirterek, “Bir puan bile bizi avantajlı duruma getirir. Eğer İstanbul’dan 3 puanla da dönersek, yüzde 80 kümede kalmış oluruz. Çünkü biz Tuzlaspor ile oynarken, diğer rakiplerimiz Bodrumspor Sivas Belediyespor’la deplasmanda, Eyüpspor ise Hatayspor’la, Amed de Sancaktepe Belediyespor ile karşılaşacak. Artık bıçak sırtında bir haftaya girdik. Ancak kritik haftadan iyi bir sonuçla çıkacağız” dedi.

İKİ OYUNCU YOK

Bucaspor’da sarı kart cezalısı Abdullah Balıkuv ile U-21 Milli Takımı’nda olan Oğuz Aydın forma giyemeyecek. Sancaktepe Belediyespor maçında gözüne darbe alan İbrahim Şirin ise Tuzla maçında görev yapacak.

Kaynak: Yeni Asır | Şerafettin Çıracı

Bir yorum

  1. Ebrar

    22 Mart 2018 at 09:11

    Nerede doğruları konuşmak nerede dik duruş her şey bucaspor için ise bir alt ligde de olsa doğrular. Nerede atakadan gelen para nerede gs maçı hasılatı. Neden futbolcular ayrıldı. Neden dağıldı o kadro ? Yönetim Bir sezonda ne kadar para harcanır hesabını yapmadı. Eldeki parasını Gereksiz yerlere savurdu. futbolculara, çalışanlara ve diğer kişilere yapılan taahhütler boş kaldı. Yönetim başta başkan Doğan 2 kişiye çok güvendi ama onların ilişkilerine ses çıkaramadı, kendi hayatları dendi, kulübün onlara ihtiyacı var dendi. Sonuç vebal alındı ve o iki kişi, takımı kendi evleri gibi yönetti sonuç. son 3 sezonda yönetim değişti transfer açıldı idari teknik kadro değişti değişmeyen bir kişi oldu o kim ve ne iş yapar ? Vebal öde öde bitmedi neden? Başka kulüplerde görülmeyecek hatalarla futbolcuların serbest kalması sağlandı. Netice, kulüpte asla düzen kurulmadı işi bilen kimse olmaması sağlanarak yönetim harici o 2 kişinin gücü ve etkinliği hep artırıldı. Ey buca bunların hangisini bilmiyorsun. Şimdi taraftar soruyor gelen para nerde. Başkan çok verdim şimdi aldım mi diyor. O zaman boşa verdiği paraları hangi akılla vermiş dönüp bir bak. Taraftar olarak, genç futbolcu kardeşlerimize Tek lafımız yok ama takım içinde abileri de olsa boyun eğmesinler yanlış yapanlara. Açıklasın yönetim Aldiği paraları nasıl harcadığını ama gerçek belgeleriyle. Hiç kimsenin haberi olmadan yaptıkları genel kurul gibi değil ama. Asla ve asla başka kulüplerde olmayacak şeyler bu yönetimde oldu. Bunu tüm Buca biliyor ama takım şampiyon olacak diye susuldu, ama gün geldi ki alınan ahların vebalini geçmişte olduğu gibi Bucaspor çekti. Her şey sözde. Ahde Vefa sezonunda. Hep ah alındı vebal yüklenildi. 2 kişinin vebali takım üstünde kaldı. Taraftarim bilet alıyorum maça giriyorum. Ferdi olarak bucaspor a değer katıyorum ama az ama çok ARdı ARdına yapılan açıklamalarda talihsizlikler dizisi denmiş ama bizce basiretsizliğin ortaya konmasıdır. İşte yemek düzenlemek. Kuruluş tarihini bile unutanlar parayı ne yapacaklar. Bir elektrik kesintisi olmasın diye mi? Açıklamada İnsaf denmiş, insaf hakkın teslimidir. Gerçekler hakkı teslim eder. Açıklama yapılmasının istenmesi, sevdiğimiz yere düşmesin diyedir. Sevdiğimizi yere düşürene de tepkimiz bundan. Bu yönetimin inandırıcılığı kalmamıştır. Eğer düşmüyorsa bu takım aldığı vebalin azlığından değil tüyü bitmemiş çocukların emeğindendir. Doğruları konuşalım susmayalım artık. Bucasporfan başladığını yarım bırakma. Yanlışa destek olma. Vebal alma

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir