BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Bucaspor 90. Yıl Destek Yemeğinde Buluştu

Buca’nın şanlı futbol takımı Bucaspor 90’ıncı yaşını kutluyor. Ahde Vefa ve Birlik Sezonu’nda 90.yılını kutlayan Bucaspor, destekçileri, taraftarları ve sevdalılarıyla dayanışma yemeğinde bir araya geldi. Geceye katılan Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, mücadeleci kimliğiyle 90 yıllık tarihinde her zaman dimdik ayakta duran Bucaspor’un daha nice yıllarda sportif başarılara imza atacağına inandığını söyledi…

Bucaspor, Ahde Vefa Sezonundaki 90. Yılını Buca Gölet Tesisleri’nde düzenlenen dayanışma yemeğinde kutladı. Dayanışma yemeğine Bucaspor’a gönül vermiş yöneticileri, ve taraftarları katıldı. Bucaspor Başkanı Ahmet Doğan, gururlu ve şanlı geçmişiyle yeşil sahaların güzide takımları arasında yer alan Bucaspor’u için özlenen birlikteliği sağlamaktan mutluluk duyduklarını söyledi.

Bucaspor’un en büyük destekçilerinden olan Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, zorlu süreçler atlatan Bucaspor’un birlik beraberlik içinde neler yapabileceğini gösterdiğini belirtirken, Bucaspor için ellerinden gelen her türlü desteği verdiklerini, vermeye de devam edeceklerini söyledi. Başkan Piriştina, Bucaspor’un gelecek günlerde çok ciddi sportif başarılara imza atacağına inandığını vurguladı.

Kaynak: Buca.Bel.Tr

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir