BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Bucalı Taraftarlar Tesisi Bastı

2. Lig Kırmızı Grup’ta son 5 maçta 13 puan kaybeden, son oynadığı maçta da küme düşmeme mücadelesi verdiği rakibi Bodrumspor’a 6-2 yenilerek ateş hattına düşen Bucaspor’da taraftarlar, tesisleri bastı…

10 kişiden oluşan taraftar grubu, Bucaspor’un Kaynaklar Tesisleri’ni savaş alanına çevirdi. Güvenliğin olmadığı tesislere gelen taraftarlar, futbolcuların barındığı bungalo tipi evlerin camlarını kırdı. Ardından bazı taraftarlar Yusuf Muhafız Profesyonel Binası’na yönelerek binanın camlarını taş yağmuruna tuttu. Öfke kusan sarı-lacivertli taraftarlar daha sona ana binanın giriş kapısındaki camları da kırarak içeriye girerken, masör odasına da zarar verdiler.

JANDARMA GELDİ

Daha sonra ikinci kata futbolcuların yemek yediği yemekhaneye giren taraftarlar, camların yanısıra mutfaktaki bütün tabakları parçaladı. Taraftarlar tesislerde kalan futbolculara fiziki bir saldırıda bulunmazken, jandarma ekipleri tesislere gelerek güvenliği sağladı. Taraftarların sloganlar atarak tesislerden ayrıldığı öğrenildi. Bu arada taraftarlar sosyal medya sitelerinden başkan Ahmet Doğan’ın istifasını istedi.

Kaynak: Yeni Asır | Şerafettin Çıracı

2 Comments

  1. Mert kalalı

    12 Nisan 2018 at 15:30

    Tesisi basanlardan biride bendim bu eğer afyona yenilirsek bu fragmanın filimini çekicez

  2. Perşembenin geleceği çarşambadan belli nasılsa

    14 Nisan 2018 at 06:49

    Elalemin taraftarı çıkar Dortmund’ta stadyumuna kadar satmaya kalkmışken yeter artık dümene biz geçiyoruz derler. Aralarında para toplar, örgütlenir, kulüp hisselerini satın alır, elinden gelen her şeyi yapar. Sonuç ortada düze çıkartır. Bizimkiler zaten beş liraya muhtaçsın git birde maddi zarar çıkart çok fayda sağla şaptın üstüne şeker ol! Uzatacak durum yok bence, bu sene artık düşelim herkes rahat etsin şu kaç sezondur süren işkencede bitsin hatta mümkünse şu vandal gibi her halta akıl dışı tepki gösteren ama yaralı parmağa işemeyen futbolla da zerre kadar alakası olmayan taraftar tipleri de artık Göztepeye mi gidiyor maçlara Buca düşünce amatöre, başka takıma mı gidiyor nereye isterse gitsin. Bu ne kardeşim böyle saçmalık mı olur ya ! Durum gayet net arkadaş böyle taraftara, böyle sahiplere, böyle destekçilere o zaman böyle yönetim böyle futbolcu böyle tablo Bucaspor hak ediyor kimse bozulmayacak. Para bile istemesen hatta üstüne borcunu sıfırlasan bıraksan yönetimi hadi al kulübün tapusunu üstüne yaptım desen şu “sözde fanatik taraftar” ama “deplasmanda olay çıkarttık Buca için canımız feda” demekten başka hiçbir faydalı işi bulunmayan toplulukla yemin olsun Bucaspor şu an ki durumunu bile mumla arar hale gelir 3 seneye kapattırırlar kulübü görünen köy kılavuz istemez. Seyit Mehmet Özkan’a kızdık gördük Altınordu ne halde kendi içimizden bir kişi bile çıkartmıyoruz, Göztepeye sözde herkes düşman adamların başkanı gibi bir tane insan çıkartamıyoruz koskoca ilçede ondan sonra tesis bastık görevimizi yaptık deplasmanda olay çıkartık canımız fena vb bırakalım artık bu işleri yakında Bucaspor toptan kapanır yerine Yeni Buca Belediyespor 1928 falan gelir onuda 2-3 yıl sonra şirketleştirir yok pahasına birisine verirler ondan sonra da o Evka 1’de ki stadyumun tribününü bıraksınlar çevresine bile yaklaştırmazlar sahipli olunca meydan boş kalmaz zarar verecek kimseye bizden söylemesi. Sonra vah vah nasıl böyle oldu veya biz eskiden şöyle büyüktük edebiyatlarıyla kalırlar insanlar.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir