BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

BucaFanClub’tan Yapılanma Kararı

Bucaspor taraftar gruplarından BucaFanClub, dernek başkanı Yiğit Oral’ın istifa etmesinin ardından Onursal Başkan Evren Yiğit’in çağrısı üzerine 2 Ocak Salı günü, saat 20’de Buca Güzel Kafe’de yeniden yapılanma için toplanma kararı aldı. Evren Yiğit, çağrısı sonrası yaptığı açıklamada ise sert açıklamalarda bulunarak kendini başkanı ilan etti…

BucaFanClub taraftar grubu derneği başkanlığından geçen hafta istifa eden Yiğit Oral yaptığı açıklamada “2 yıldır hakkıyla Yerine getirdiğim BucaFanClub Derneği Başkanlığı görevime an itibariyle son vermiş bulunmaktayım. Bu yolda iki yıldır benimle hiç yılmadan yıkılmadan mücadele eden yönetimimdeki tüm abi ve kardeşlerime teşekkür ederim.Tek aşkımız Bucaspor’dur” dedi.

İSTİFADAN SONRA ONURSAL BAŞKANDAN ÇAĞRI

Evren Yiğit yaptığı çağrıda, “Bucaspor’a gönül vermiş her taraftarın, tüm tayfaların ve Bucaspor tribünlerinin ileri gelenlerinin bir araya geleceği bir toplantı yapacağız. Bende gerekirse taşın altına elimi tamamen koyup, tribünlerimizin eskisi gibi daha da ileri gitmesi için aktif başkan olarak toplantıda geri dönebilirim” dedi.

ÇAĞRIDAN SONRA BAŞKANLIK İLANI

Evren Yiğit, bugün yaptığı açıklamasa ise sert ifadelerde bulundu, “Tüm Bucaspor  taraftarına duyurumdur. Dernek başkanlığına geri gelmemden rahatsız olan kulüp yönetimi beni acil toplantıya çağırmıştır. Ve, yine dernek başkanlığına geri gelmemden rahatsız olan Belediye başkanımız sokaklara koruması Tolga Çelik abimizi salmıştır. Belediyede çalışan Bucaspor taraftarlarımız işten çıkarılma tehditleriyle karşı karşıyadır. Bugün içinde olan gelişmelerdir. Çok güvendiğimiz Yiğit Oral kardeşimizde bana özelden ‘abi çok sevindim sen bana hep destek oldun tam gaz yanındayım toplantıyada katılacağım’ şeklinde beyanda bulunmuştur. Telefonumda kayıt altındadır. Sonra Yiğit kardeşimiz dahil hepsi bir olmuşlar, insanlara Yiğit Oral isimli arkadaşımızın arkasında olunup, devam etmesi gerektiği kulüp ve belediye olarak beyan etmiştir. Bu nasıl bir ilişkidir. Bu tribünü kulüp yöneticisi veya Belediye başkanı mı yönetiyor? Salı günü ordayım. Kim yanımda kim karşımda herkesi görücem. Başkan Benim ! İtirazu olanı salı günü toplantıya bekliyorum. Bize Allah CC’den korkmayı öğrettiler, kullarından değil. Rızkı veren hüdadır kula minnet eylemem. Üzüldüğüm tek nokta dostlarımın tribünü peşkeş çekmeleridir. Maddi olarak elhamdülillah çok iyi durumdayım. Hiç bir şeye ihtiyacım yok. Beni yıldıramayacaksınız. Hodri meydan. Salı günü kendine güvenen sanal kabadayıları bekliyorum. Vesselam Evren Yiğit.”

Bir yorum

  1. SIÇANKÖY

    29 Aralık 2017 at 23:43

    ARKANDAYIZ BAŞKAN..!

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir