BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Bucaspor’da Boykot Devam

Primleri dün de alamayan Bucalı futbolcular idman boykotunu devam ettirdi…

Bucaspor’da Kocaeli Birlikspor maçı öncesi yaşanan boykot krizi tavan yaptı. Sezon başından bu yana 22 maç başlarını alamayan oyuncular özellikle İstanbulspor, Zonguldak Kömürspor, Ofspor ile Keçiörengücü galibiyeti priminden kalan biner liranın verilen sözlere rağmen dün de ödenmemesi üzerine idmana çıkmadı.

Dün sabah saatlerinde tesislerde aşçının olmaması üzerine Buca’nın Belenbaşı Köyü’nde kahvaltıda bir araya gelen futbolcular, 10 bin 500’er lira tutan primlerinin yatacağı güne kadar idmanlara çıkmama kararı aldı. Kahvaltının ardından tesislere gelen oyuncular, idman saatini tesislerde geçirdikten sonra Kaynaklar’dan ayrıldı. Bucasporlu futbolcular yarın Buca Arena Stadı’nda Kocaeli Birlikspor ile oynanacak maça ise çıkacak.

Toraman Kefil Oldu!

Bucaspor’dan 6 aydır maaşını alamadığı gerekçesiyle 3 gün önce eşyalarını toplayarak işi bırakan aşçı Doğan Sakarya’yı kaptan Emre Toraman ikna etti. Aşçı Doğan Sakarya’nın ayrılmasının ardından tesislerde futbolcular, altyapıdan gelen iki aşçının makarna, pilav ve kuru fasülyeden oluşan mönüye talim olurken, aşçı Sakarya, mutfakta kalan gıda maddelerinden oyunculara mercimek çorbası, İzmir köfte, bulgur pilavı, salata ve tatlıdan oluşan bir mönü hazırladı. Tepkilerini sürdüren futbolculardan 10 kişinin dışında kimse yemek yemedi.

Kaynak: YeniAsır

Bir yorum

  1. Bucaspor

    18 Şubat 2017 at 22:39

    Yazıklar olsun bu ne rezilliktir!

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir