BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Berat Kirit; Biz Oynatacağız

BucasporFan sitemizin analizci yazarı Berat Kirit’in kritik Bucaspor’umuz – Eyüpspor maçı öncesi değerlendirmeleri sizlerle…

Tek maçla hem alt sıralardan kurtulacağız, hem de play off için ilk meşaleyi ateşleyeceğiz. Artık sahada gücünü tribünden alan bir takım olacak. Takımı Suat Hoca’nın yanında biz oynatacağız. Eyüpspor maçını bizler kazandıracağız!

Eyüpspor maçından sonra yine ligde altımızda bulunan Tarsus İdman Yurdu ile oynayacağız. Bu maçında kazanılması halinde 3 haftada 9 puan toplamış olup, Play Off’a bir adım daha yaklaşmış olacağız. Ligimiz garip, herkes herkesi yenebiliyor. Fakat biz en azından ilk devre için puan kaybetme lüksümüzü kaybettik. Ligin ilk haftalarında kaybedilen puanlar bizde artık puan kaybetme şansı bırakmadı. Eyüpspor maçından gelecek bir üç puan, takımımız için çok büyük moral kaynağı olacaktır. Bizler artık taraftarın itici gücüyle seri galibiyetlerin geleceğine inanıyoruz. Futbolcuların motivasyonu düşebilir. Bu futbolda olağan bir şeydir fakat motivasyonu düşen futbolcuyu yeniden maça kazandırabilecek olanlarda sadece tribünlerdeki taraftarlardır. Bunun bilincinde olarak Pazar günü Arena’ya gelelim, takımımız mağlup duruma düşse bile son dakikaya kadar desteğimizi sürdürelim.

Önümüzdeki iki maçtan sonra (Eyüpspor,Tarsus) evimizde ligin üst sıralarında olan Manisaspor ile oynayacağız. Bu iki maçın kazanılması halinde takımımızın Manisaspor karşısına tamamen galibiyet odaklı çıkacağını biliyoruz. Bu sezon takımın bu durumda olmasının bir sebebi de tribünleri doldurmayan taraftarlardır. Artık hasrete Eyüpspor maçında son vereceğiz ve sahada görmek istediğimiz Bucaspor’u göreceğiz. Taraftarın itici gücüyle sahada savaşan bir Bucaspor göreceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.

BucasporFan.Com / Berat Kirit

İşte O Kritik Puan Durumu
received_1722432801322752

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir