BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Doğan Hızlı Başladı

Bucaspor’un yeni yönetimi 3.5 milyon TL bütçe oluşturdu. Personele alacakları ödenirken, sırada futbolcular, teknik heyet ve FIFA dosyaları var…

Bucaspor’da geçen cuma günü yapılan olağanüstü genel kurulda başkan seçilen Ahmet Doğan, sorunları çözmek için kolları sıvadı. 3.5 milyon liralık bütçe oluşturan Doğan’ın 1 milyon liradan fazla, asbaşkanlar İrfan Bal, Hakan Özdem, Fevzi Özer ve Ali Doğan’ın da 1 milyona yakın, diğer yönetim kurulu üyelerinin de geriye kalan 1.5 milyon lirayı karşılayacağı bu konuda da başkan Ahmet Doğan’a taahhütte bulunduğu öğrenildi. Bütçeyi oluşturan yeni yönetim icraatlarına da hemen başladı.

Dosyalar incelemede

Kulüpten 7 aydır maaş alamayan personele ödeme yapılırken, başkan Ahmet Doğan’ın futbolcuların ve teknik heyetin alacaklarıyla ilgili olarak dosyalarını incelediği ve önümüzdeki hafta sonuna kadar da ödemeleri yapacağı belirtildi.

Eski yabancı oyunculara borçlar yüzünden FIFA’da 9 dosyası bulunan ve bu yüzden iki dönem transfer yasağı alan Bucaspor’da başkan Ahmet Doğan’ın, önümüzdeki hafta içinde ek süre alınan Carlos ve Dady’nin alacaklarıyla ilgili sorunu çözmek için girişimde bulunacağı öğrenildi.

Futbolcularla tanıştı

Ahmet Doğan başkanlığındaki Bucaspor’un yeni yönetimi, önceki gün Kaynaklar Tesisleri’ne giderek futbolcularla tanıştı. Başkan Doğan, oyunculardan kalan 5 maç için galibiyet sözü aldı. Doğan, dün de Bucaspor Futbol Akademisi’ne ziyarette bulundu.

U-19 takımının Menemen Belediyespor ile oynadığı lig maçını da izleyen Doğan, “Burası bir fabrika. Burayı yeniden üretim merkezi yapacağız. Nice yıldızların çıktığı akademimizin ayakta kalabilmesi için her imkanı seferber edeceğiz. Altyapısız bir Bucaspor düşünülemez” dedi.

Kaynak: Yeni Asır / Şerafettin Çıracı

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.