BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

B.F.C’den Şaibeli Kongreye Çok Sert Açıklama; ” Biz Bu Oyunu Bozarız !”

FB_IMG_1438859459814BucaFanClub Taraftar Grubumuz, geçtiğimiz gün yapılan şaibeli Bucaspor kongresinin ardından resmi facebook sayfasından çok sert açıklamada bulundu…

İşte o açıklama;

KAMUOYUNA DUYURULUR!

BİZ BU OYUNU BOZARIZ !

Öncelikle önceki gün Şırnak’ta hain pusu sonrası şehit olan kardeşimiz Abdulkadir Pektaş’a bir kez daha Allah’tan rahmet diler, kederli ailesine ve tribünlerimize başsağlığı dileriz.

Bildiğiniz üzere Bucaspor’umuz geçtiğimiz günlerde geleceğini belirleyecek çok önemli bir kongre sürecinden geçmiştir. Bu süre içerisinde kongre saatinin son dakikalarına kadar akıllara gelmeyecek kurnazlık dönmüş, yangından mal kaçıran Çetin Kayışlı ve avaneleri, camiamız hatta Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek kongrenin ilk oturumunda “şaibeli” şekilde çoğunluğu sağlayarak “sözde” seçimi kazanarak tekrardan başkan olmuştur. Bizlerin acısı daha tazeyken, şehidimiz varken kongre sonrası pervasızca sevinçler yaşanmış, kutlamalar yapılmıştır.

Yazımızın başında “yangından mal kaçıran” diye bir cümle kurmuştuk gelin bunu biraz daha açıklayalım.

– Olağanüstü kongrenin başlamasına 20 gün kala Çetin Kayışlı ve avaneleri çevresindeki insanları delege yaparak oy oranını arttırmıştır.

– Sözde aidat ücretleri ödenmiyor deyilip Çetin Kayışlı ve avanelerine karşı olan camiamızın önde gelen isimleri, delegelerin kongreye 10 gün kala üyelikleri düşürülmüş, tekrardan üyeliklerini almaları için kongreye 1 gün kala resmi kulüp sitesinden açıklama yapmışlardır.

– Çıkarılan delegelerin kongreye 1 gün kala tekrardan üyeliğini yenilemek adına kulübe gittiklerinde kapılar kitlenmiş, Çetin Kayışlı ve avaneleri tarafından tüm çikeflikler yapılmıştır.

– Kongreye 15 gün kala Kaymakamlığa verilecek genel kurul hazirun listesi kongre günü verilerek şaibeli kongreye bir yeni madde daha eklenmesine sebep olmuştur.

– Olağanüstü genel kurulun yapılacağı saat 19:00 olarak açıklanmış yalnız bu saat Çetin Kayışlı ve avaneleri tarafından 20:30 saatine kadar oyalanıp çekilmiştir. (Zaman geçirip geç gelen delegelerin oyları alınmıştır)

– Kongre öncesi kamuoyunda çalışan yönetim izlenimi vermek isteyen Çetin Kayışlı ve avaneleri basına yalan, yanlış demeçler vererek güvenoyu almak istemişlerdir. Bunlardan bir kaçı kulüp personellerinin paralarının ödendiği, Buca Arena stadının tüm masrafların karşılandığı söylenmeştir. Bizzat kişilerden duyduğumuz kulüp personellerinin maaşlarını alamadığı, Buca Arena’nın giderleri konusunda Çetin Kayışlı ve avanelerinin bir çöp dahi vermediği bizler tarafından duyulmakta ve bilinmektedir.

Bucaspor’lu olmanın sadece bir 90 dakikandan ibaret olmadığını yenileyerek, hayatın her alanında sahip çıkmayı kendimize her zaman vazife edindik. Çetin Kayışlı ve avaneleri “sözde” şecimi kazanmış olabilirler yalnız biz taraftarların gözünde hepsi birer hiçtir! Taraftarlar olarak “şaibeli” kongreyi kabul etmeyerek, Bucaspor kulüp başkanlığının koltuğunu boş görerek her zaman Buca Arena’da sokaklarda Çetin Kayışlı ve avanelerinin karşısında durmaya devam edeceğimizi tüm kamuoyuna, camiamıza beyan ederiz.

Usulsüz, yasal olmayan, tüm kurnazlıkların yapıldığı kongre Sayın Levent Piriştina tarafından oluşturulan yeni yönetim kurulunun itirazı sonucu yargıya taşınmıştır. Geç olmadan suçluların cezalandırılacağı olağanüstü genel kurulun tekrarlanacağı, adil bir şeçim sonrası Bucaspor’a yakışacak şekilde hak edenin kazanacağı başkan ve yönetim kurulu istemekteyiz.

Saygılarımızla;

BucaFanClub
1928 Bucaspor Taraftarlar Derneği

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir