BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

B.F.C’den Manisaspor Maçı Sonrası Açıklama

B.F.C'den Manisaspor Maçı Sonrası Açıklama - BucasporBucaspor’umuz – Manisaspor maçı sonrası BucaFanClub Taraftar Grubumuz yazılı açıklamada bulunarak, ligde daha hiçbir şeyin bitmediğini belirtti… B.F.C’den Manisaspor Maçı Sonrası Açıklama

Değerli Bucaspor’lular;

Bildiğiniz gibi dün hayat kadar değerli bir maça ev sahipliği yaptık. Günler öncesinden semt olarak kenetlenerek bir diriliş mücadelesinin içine girdik. Taraftarından, yöneticisine, semtin önde gelen isimleriyle bütünleşerek cümle aleme eski günleri yaşattık.

Şöyle biraz geriye gidecek olursak, şampiyonluğa oynadığımız 2009-2010 senesi geldi akıllarımıza. Dün bu havayı soluyan herkes o senelere gitti. Yaşlısından, gencine, yürümeyi daha yeni öğrenen evlatlarımızla diriliş mücadelemizin simgesi olduk. Öyle ki çok geçikmeden de golü bulup öne geçtik. Her şey mükemmel gidiyorken içimizdeki heyecan hepimizin gözlerinden okunuyordu, Futbolcularımızın hırsı görülmeye değerdi.

Futbol’da şans faktörünün olduğunu heyecanımızla unutur olmuştuk. 89. dakikalarda yediğimiz golle emeklerimizin karşılığını alamadık.90 dakika bağıran, baskı yapıp ayakların dolaşmasına sebep olan ‪#‎BucaFanClub‬ ordusunada Teşekkür ederiz.

Maç sonuna yaklaşırken gözlerden kaçmayan bir şey daha vardı. Emniyet güçleri Maraton tribünümüzün önüne gelerek tahrik edici davranışları tansiyonun yükselmesine sebep olmuştu. Geçtiğimiz son 2 hafta da Emniyet’in bizlere karşı tutumunu gözlemliyor gerekli yerlere şikayette bulunacağımızı beyan ediyoruz.

Şimdi her şey bitti mi?

Çocukluğumuzun sevdası, yemeyip, içmeyip peşinden gittiğimiz sevdamızı YALNIZ MI BIRAKACAĞIZ?
Düşman yüzünü güldürüp, iti köpeği mutlu mu edeceğiz? Biz bu takımı mahalle arasında toprak sahalarda destekleyip buralara getirdik. Bombacı Şeref (Şeref Sunel) Şesto Osman, Süleyman Gülerada, Yılmaz Özşen, Atom İsmail, Ranke Ramazan, Koko Ramazan, Alaattin Gündoğdu, Eroli, Kenan Baba, Erduş, Taka Naci, Akın Göksu ve ismini sayamadığımız bir çok eski Futbolcularımızın bıraktığı davayı YALNIZ MI BIRAKACAĞIZ?

Aramızdan zamasızca ayrılan; Hasan Erbaş, sevdaya kavuşmak için şafak sayan peygamber ocağında Şehit düşen Yasin Aykut, yüreği küçükken sevdası büyük olan Oğulcan, Mado Adem, Hakan Parimli kardeşlerimizin KEMİKLERİNİ Mİ SIZLATACAĞIZ? Dedelerimizden, Babalarımıza, nesilden nesile süren sevdayı itin köpeğin ağzına SAKIZ MI EDECEĞİZ!
Bucaspor düştüğünde sadece hayallerimiz düşer unutulmasın ki sevda yeşerir gün geçtikce sığmaz yüreklere. Her sevgi zamanla biter dedikleri bizler için yalandan ibarettir.

Kaderimizi kendi ellerimizle çizeceğimiz son 3 haftaya giriyoruz. “İnanmak başarmanın yarısıdır” parolasıyla ayakta durmak zorundayız. O halde haftaya Pazar 16:00’da deplasmanda oynacağımız Samsunspor maçına çıkarma yapıyoruz. Ben Bucaspor’luyum, Bucalıyım diyen herkesi Samsun deplasmanına bekliyoruz. İlerleyen günlerde Samsun organisazyonunu açıklayacağız.

Saygılarımızla;
BucaFanClub
1928 Bucaspor Taraftarlar Derneği

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir