BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

B.F.C ‘den Manisa Maçımız İçin Önemli Duyuru

B.F.C'den Manisa Maçı İçin Önemli DuyuruBucaFanClub taraftar grubumuz, resmi facebbok sayfasından yaptığı açıklamada Manisaspor maçımız da tek tribün olmak için duyuruda bulundu…

Değerli Renktaşlarımız;

Pazartesi akşamı 20:30’da Manisaspor ile çok önemli bir karşılaşmaya çıkıyoruz! Haftalardır maçın önemini yazdık, çizdik herkes hassasiyetin farkında.

Haftalardır devam eden, konuşulan “tek tribün” hakkındaki görüşlerinizi Cuma günü BFC yöneticilerimiz yapacağı toplantıda masaya yatırarak konuya açıklık getirecektir. “Bu zamana kadar kimse biletlerini almasın birleşim olacaksa Maraton tribününde olacak, Kapalı ve Kale Arkası tribünlerinde bulunan Renktaşlarımızın biletlerini almamaları gerekir.” Karar ve Manisaspor maçının organizasyonu toplantıdan sonra açıklanacaktır.

Kader maçımızda Buca halkının yapması gereken tek şey bu hafta içi veya hafta sonu Buca Arena gişelerimizde bulunan Passolig stadından kartlarını çıkarmaktır. Passolig kartı olan Renktaşlarımız maçtan önce internetten biletini alması gerekmektedir aksi takdir de uzun kuyruklara takılacak ve maça geç gireceksiniz. BFC elinden geleni yapacak, o gün bizim olacak!

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir