BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Atılay Canel ; “Maçın Hakkı Beraberlikti”

Atılay Canel; “Maçın Hakkı Beraberlikti”

Atılay Canel; “Maçın Hakkı Beraberlikti”

Bucaspor’umuz da Teknik Direktör Atılay Canel, 2-2 sona eren Boluspor maçımız sonrası, “Galibiyet hakkımızdı ancak beraberlik golünü son dakikada bulduk. Buradan galibiyetle dönmemiz gerekirdi diye düşünüyorum” dedi…

Her haftanın kendileri için final haftası olduğunu belirten Canel, “Bizim için her maç final haftası. Biz bu finallere inşallah sırasıyla iyi bir şekilde gidip, ligde kalmayı amaçlıyoruz” şeklinde konuştu.

Canel, hakemin verdiği penaltı kararının da doğru olduğunu kaydetti.

Boluspor Cephesi

Kendi sahasında 90+3. dakikada penaltıdan yenen golle Bucaspor ile 2-2 berabere kalan Boluspor Teknik Direktörü Reha Erginer, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, son dakika golüyle bu sezon 3 defa 2 puan kaybettiklerini söyledi.

Ellerine kadar gelen maçı kaçırdıklarını vurgulayan Erginer, “Biz de maçta neler yaptığımızı tabii ki sorgulamalıyız. Son dakika yenen gol bizim için üzücü. Penaltı pozisyonu penaltı olmadığına inandığım bir pozisyon. Bu saatten sonra çok fazla yorum yapmanın anlamı yok. Değişen hiçbir şey yok. Bu maçtan 3 puan almamız gerekirken bir puan alındı. Giden emekler var” diye konuştu.

Erginer, karşılaşmayla ilgili çok fazla yorum yapmak istemediğini anlatarak, “Oynanan maç boyunca takımlarını yalnız bırakmayan ve maçtan sonra da tribünlere çağıran seyircimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Futbolun değişken bir oyun olduğuna dikkat çeken Erginer, şöyle devam etti:

“Bu 30 saniyelik süre içerisinde oyuncuların karakteri, kalitesi ya da kişiliği değişmiyor. Benim oyuncum gol yemeden önce de yedikten sonra da kişilik anlamında değişme yapmıyor. Karakterli oyuncudur. 30 saniye sonrasında da oyuncularımda değişiklik yok. Bu söylediklerim bir mesaj. Üstüne alınması gerekenler alınır inşallah.”

Kaynak: Haberler.Com

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir