BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Aktaş; Doğan ve Kayışlı, Çaldıklarını Teslim Edecekler!

Sosyal medyayı aktif şekilde kullanan Bucaspor Başkanı Cihan Aktaş, Ahmet Doğan ve Çetin Kayışlı, çaldıklarını kulübe getirmeleri konusunda tekrar uyararak her gün bir yolsuzluk belgesi paylaşacağını açıkladı. Aktaş, aynı zamanda sadece bu iki ismin değil Buca Belediye Başkan Yardımcısı Birol Buyruk’un da Bucaspor üstünden yolsuzluk yaptığını belirterek geçmiş dönemde başkan ve yöneticilik yapanlarında çaldıklarını geri getirmelerini, aksi taktirde savcılığa şikayet etme sırasının onlarda olduğunu açıkladı. Doğan dönemindeki yönetici Fevzi Özer ise Buca Fm’e katılarak; “Ahmet Doğan’ın kardeşi Ali Doğan 5.5 milyon TL, kendisi de 2.5 milyon TL verdiğini beyan ediyor. Böyle bir para verdiklerini görmedim. Toplam 8 milyonu bir arada hiç gördüler mi?“ diyerek bir çok yolsuzluk yaptıklarını açıkladı…

Ahmet Doğan başkanlığındaki dönemde asbaşkan olarak görev yapan Fevzi Özer, önceki gün yaptığı bomba açıklamalarla eski başkan Ahmet Doğan’ı topa tuttu. Özer, “Oyuncu satışlarında evrakların orta kısımlarını boş bırakarak daha sonra avukat aracılığıyla sonradan doldurdular. Yani evraklarda tahribat yaptılar. Batuhan İşçiler Adana Demirspor’a 325 bin TL’ye kiralık verildi. Ancak 125 bin TL’si gösterilmedi. Bu konularda Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulundum. Doğan, ‘Ah de vefa sezonu’ ilan etti. Ancak satılan biletlerin geliri ortaya çıkmadı. İki tahsilat makbuzu yok edildi. Ahmet Doğan, kendi şirketinin muhasebecisini kulübe getirdi. İşini rayına soktu” diye konuştu.

PARA VERMEDİLER!

Galatasaray ile oynanan kupa karşılaşmasında tribünlerde 6 bin 500 seyirci olmasına rağmen kulübün kasasına 79 TL girdiğini ifade eden Özer şöyle devam etti: “Ahmet Doğan’ın kardeşi Ali Doğan 5.5 milyon TL, kendisi de 2.5 milyon TL verdiğini beyan ediyor. Böyle bir para verdiklerini görmedim. Toplam 8 milyonu bir arada hiç gördüler mi?

PARALARI GETİR KAYIŞLI

Bucaspor Başkanı Cihan Aktaş, kulübü zarara uğratan eski yönetici ve başkanlarla yargı önünde hesaplaşacaklarını tekrarladı.
Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina ile başkan yardımcısı Birol Buyruk’un eski başkanlarla çevirdikleri entrikaların son bulduğunu ifade eden Aktaş, kişisel instagram hesabından açıklama yaparak daha önce yaşanan usulsüzlükleri her gün paylaşacağını belirtti.

BELGE PAYLAŞTI

Aktaş, ilk olarak eski başkan Çetin Kayışlı’nın kulüp binasının önünündeki halı sahaları kiraya verdiğini ve karşılığında 2017 yılına ait üç adet 33 bin TL’lik, üç adet de 20 bin TL’lik senet aldığını belirten belgeleri paylaştı. Aktaş, “Bu senetlerin paraları nerede. Paralar Bucaspor’un kasasına girmemiş. Kayıt altına bile alınmamış. Elden aldığın ve deftere hiç işlemediğin bu senetlerin parasını getirmeyi düşünmüyor musun Kayışlı?” dedi.

Kaynak: Yeni Asır

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir