BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Akademi’den Anlamlı Proje

Bucaspor Futbol Akademimiz, bundan sonra Fırtınamızın her iç saha maçına altyapı oyuncuları getirtererek aidiyet duygusunu dahada aşılayacak  anlamlı bir projeyi hayata geçirdi…

Bucaspor’umuz için Ahde Vefa ilan edilen sezonda birlik ve beraberliğin başarıyı getireceğinden hiç şüphemiz yoktur. Bu birlik ve beraberlik doğrultusunda başkanlarımızın uygulamaya soktuğu, çok güzel ve anlamlı proje beklenenin üzerinde takdir toplamıştır.

Proje kapsamında Bucaspor’umuzun Başkanı Sayın Ahmet Doğan ile Akademi Başkanımız Sayın İbrahim Halil Ülgen tarafından uygulamaya başlatılan, Bucaspor Futbol Akademideki futbolcu adaylarımızın her maçta Bucasporumuzun yanında olmaları amaçlanmaktadır.

Alt yapı futbolcularımızın Bucasporu sevmeleri,bu sevgi ile aidiyet duygularının tam anlamıyla oturması,ileride unutamayacakları anları yaşamaları, profesyonelliğe daha iyi hazırlanmaları adına ve en önemlisi Türk Futboluna örnek birer futbolcu olmaları için bu proje hayata geçirilmiştir.

Akademi ailesi olarak başkanlarımızın bu projeyi hayata geçirdikleri ilk hafta olmasına rağmen, alt yapıdaki tüm yaşlardaki futbolcu kardeşlerimizin maç esnasındaki heyecan ve mutlulukları gözlerinden okunmuştur. Yaşadıkları mutluluk onları o kadar etkilemiş ve kendilerini o kadar önemli hissetmişler ki aileleri ile paylaştıkları bu duyguların, aileler tarafından bizlere geri dönüşleri özlediğimiz Bucasporun çok yakında olduğunu hissettirmiştir. Proje kapsamında önemli bir konu da ilk maçta dikkatimizi çektiği için sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu proje her ne kadar Akademi öğrencilerimizi maçlarımıza getirmeyi amaçlasa bile ailelerinde maçlara geldiği gözlemlenmiş ve buda Tribünler de özlenen aile ortamının tekrardan başlayacağına işaret olmuştur.

Bu projenin hayata geçmesin de başta Bucaspor Başkanımız sayın Ahmet Doğan olmak üzere,Akademi Başkanımız Sayın İbrahim Halil Ülgen’e  ve Tüm Bucaspor Camiasına teşekkür eder, Ahde Vefa ile başlayan bu projenin uzun yıllar sürmesini temenni ederiz..

BUCASPOR FUTBOL AKADEMİ 

Bucaspor'umuz – Keçiörengücü maçında D2 tribününe girerek takımımıza tam destek olan Bucaspor Futbol Akademi oyuncularımız 💛💙 Yüreğiniz sağlık kardeşlerimiz 👏 Bundan sonra her maça bekliyoruz sizleri 👍 #ForzaBucaspor #Bucaspor #Buca #Keçiörengücü #İzmir #Türkiye #Futbol #AhdeVefaBirlikSezonu #SarıLacivert #BatınınEnFanatikleri

Bucaspor paylaştı: 27 Ağustos 2017 Pazar

 

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir