BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Akademi’nin Dev Projesi İzmir’de

Bucaspor Futbol Akademi Başkanı Halil İbrahim Ülgen ve Eski Milli Takım Teknik Direktörü Ersun Yanal, ‘Dünyada ve Türkiye’de Futbol’ projesinin ikinci ayağı 6 Mart 2018’de İzmir’de olacak…

Bucaspor Futbol Akademi Başkanı İbrahim Ülgen’in girişimi ve öz verili çalışmalarıyla olgunlaşan ‘Dünyada ve Türkiye’de Futbol’ projesini, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ve Kültür Turizm Daire Başkanlığı Gençlik Spor Eğitim Müdürlüğü organize ediyor.

Süper Lig’de Fenerbahçe, Trabzonspor gibi üst düzey takımlarda görev yapan eski Milli Takım Teknik Direktörü Ersun Yanal, ‘Dünyada ve Türkiye’de Futbol’ projesi ile 6 Mart tarihinde İzmir’de olacak.

‘Dünyada ve Türkiye’de Futbol’ panelinin başkanlığını Murat Şahin Şahanoğlu yaparken, Ersun Yanal ve Bucaspor Futbol Akademi Başkanı İbrahim Ülgen de katılımcı olarak yer alacak.

6 Mart 2018’de Dokuz Eylül Üniversitesi İİBF Konferans Salonunda gerçekleşecek olan panelde başlıca konular ise; ‘Futbolda Alt Yapı’, ‘Kulüplerin Alt Yapı İle İlgili Neler Yapabileceği’ ve ‘Dünya futbolunda ve Türkiye’de Neler Olmalıdır?’ olacak. Türkiye’nin çeşitli illerinde gerçekleşmesi planlanan ‘Dünyada ve Türkiye’de Futbol’ projesinin, bir sonraki ayağı ise Diyarbakır’da olacak.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir