BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Akademi’den Kurtarın Bizi Çağrısı

Bucaspor’da yaşanan ekonomik kriz altyapıyı da vururken, Bucaspor Futbol Akademisi yönetimi, yardım çağrılarının karşılık bulamaması üzerine çarbamba günü İzmir’in ve Buca’nın dinamiklerini harekete geçirmek için toplantı yapma kararı aldı…

Akademi yönetimi, Bucaspor’da yaşanan transfer yasağının ardından son iki sezon da takıma 24 oyuncu verdiklerini, buna rağmen Buca’dan destek bulamadıklarını belirterek, “Sıkıntılarımızı gün yüzüne çıkarmak, çözüm yollarını bulmak için çarşamba günü akademide toplantı yapılacaktır” dedi.

YA TAMAM YA DEVAM

Kurtuluş toplantısına İzmir Valisi, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı, Buca Kaymakamı, Buca Belediye Başkanı, AK Parti, CHP ve MHP’nin İzmir İl Başkanları ile İlçe Başkanları Bucaspor Başkanı ve yönetim kurulu üyeleriyle Bucaspor’da daha önce başkanlık ve yöneticilik yapanlarla taraftar temsilcileri davet edildi.

Verilecek desteğe göre akademi yoluna devam edecek ya da kapısına kilit vuracak.

İŞTE O YILDIZLAR

Bucaspor Futbol Akademisi Türk futboluna bir çok yıldız oyuncu yetiştirdi. İşte o yıldızlar.
Hasan Kabze, Ahmet Burak Solakel, Mehmet Batdal, Sercan Kaya, Salih Uçan, Cengiz Ünder, Bekir Yılmaz, Kerem Atakan Kesgin, Taylan Antalyalı ve Çağlar Şahin Akbaba. Aynı zamanda Milli takımların da gözbebeği olan akademide şuan 14 ile 17 yaş arasında 14 futbolcu da ayyıldızlı formayı giyiyor.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir