BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Akademi Direniyor, Herkes Susuyor !

Bucaspor’da yaşanan ekonomik sıkıntı altyapıyı da vurdu.Bu sezon A takımda 14 topçu veren ve gelirlerinin kesilmesi üzerine zor günler geçiren akademi yayınladığı sert bildiriyle kapanmamın eşiğinde olduğunu açıkladı…

İşte o açıklama;

BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ…

Geçen hafta yapmış olduğumuz açıklamamızda zor günler geçirdiğimizi ve desteğe ihtiyacımız olduğunu tüm kamuoyuna bildirmiştik.
Açıklamamızın içerisinde çalışanlarımızın bir kısmının işten ayrıldığını ve diğer çalışan ve hocalarımızında ayrılmak üzere olduğunu da bildirmiştik. Tam bir hafta içerisinde hocalarımızla ve çalışanlarımızla yapmış olduğumuz görüşmeler sonucunda TAM kadro olarak salı gününden itibaren, eskisinden daha güçlü ve istekli bir yapı içerisine bürünerek, BUCASPOR’umuzun son kalesi olan AKADEMİ’mizi ayakta tutabilmek için tüm fedakarlığı yapmaya ekip olarak söz verdik.

Yaşadıklarımıza rağmen Bucasporumuz için tüm sıkıntılara göğüs geren başta futbolcu ailelerimiz olmak üzere tüm çalışanlarımıza, hocalarımıza ve futbolcu evlatlarımıza sonsuz teşekkür ederiz. Son olarak Bucaspor Futbol Akademi olarak bizler elimizden gelenin fazlasını yapmakta iken, açıklama yapmamıza rağmen elektriklerimizin gelmemesi, evlatlarımızın günlük evlerde kalmasına ses çıkartılmaması, bu zor günlerde kimselerin umrunda olmamamız ve hatta Takımlarımızın hala namağlup devam etmelerinden bile utanılmaması bizleri derinden üzmektedir. Bizler destek olunacağını beklerken görüyoruz ki bu yaşanan sıkıntılar sonucunda evlatlarımızın apart evlerde kalması, günlük gıda ihtiyaçlarının dışarıdan karşılanması ile oluşan giderlerle akademimiz mali olarak uçuruma sürüklenmektedir ve kimsenin umrunda değildir.

Unutulmamalıdır ki Bucaspor Futbol Akademisi Bucasporumuzun namusudur. Burasının yaşadığı sıkıntıları görmemezlikten gelmek BUCASPOR’a yapılan en büyük ihanettir. Son kale olan BUCASPOR Akademimizin göz göre göre erimemesi için ekip olarak bir süre daha taşın altına elimizi koymak yerine gövdemizi koyacağımızı tüm kamuoyuna bildiririz…

Saygılarımızla
Bucaspor Futbol Akademi Ailesi

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.