BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Akademi Dev Projede !

Bucaspor Futbol Akademi Başkanı Halil İbrahim Ülgen ve Eski Milli Takım Teknik Direktörü Ersun Yanal, ‘Dünyada ve Türkiye’de Futbol’ projesinin startını 2 Şubat 2018’de Urfa’da verecek…

Bucaspor Futbol Akademi Başkanı İbrahim Ülgen’in girişimi ve öz verili çalışmalarıyla olgunlaşan ‘Dünyada ve Türkiye’de Futbol’ projesini, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ve Kültür Turizm Daire Başkanlığı Gençlik Spor Eğitim Müdürlüğü organize ediyor.

Süper Lig’de Fenerbahçe, Trabzonspor gibi üst düzey takımlarda görev yapan eski Milli Takım Teknik Direktörü Ersun Yanal, ‘Dünyada ve Türkiye’de Futbol’ projesi ile 2 Şubat’ta Urfa’da olacak.

‘Dünyada ve Türkiye’de Futbol’ panelinin başkanlığını Murat Şahin Şahanoğlu yaparken, Ersun Yanal ve Bucaspor Futbol Akademi Başkanı İbrahim Ülgen de katılımcı olarak yer alacak.

2 Şubat 2018’de gerçekleşecek olan panelde başlıca konular ise; ‘Futbolda Alt Yapı’, ‘Kulüplerin Alt Yapı İle İlgili Neler Yapabileceği’ ve ‘Dünya futbolunda ve Türkiye’de Neler Olmalıdır?’ olacak. Türkiye’nin çeşitli illerinde gerçekleşmesi planlanan ‘Dünyada ve Türkiye’de Futbol’ projesinin, bir sonraki ayağı ise Diyarbakır’da olacak.

Kaynak: Haber24.Com

Yorum; Koca Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Bucaspor Futbol Akademisini organizasyonda baş konumacı yaparken, bizim oylarımızla başa gelen Buca Belediyesi ise altyapı tesislerini çürümeye terk ediyor, oyuncuları aç bırakıyor, her yıl gösterişlik yardım yapıyor. Hey yavrum hey…

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir