BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

90’ Artı; Tek Tribün İstiyoruz

Bucaspor tribünümüzün 90’ ARTI taraftar oluşumu, birlik çağrısı yaparak tek tribün olunması gerektiğini açıkladı. Bizde BucasporFan olarak açıklamaya imzamızı atıyoruz…

ÖNCELİKLE SELAMIN ALEYKÜM ÜÇÜNCÜ LİG

Sözlerimiz ne Bucasporumuzun küme düşmesi konusuna ne de yöneticilere, sözlerimiz yıllardır rant kavgaları dönen tribünlerimize öncelikle bunu belirtelim.

Biz 90’Artılıları az çok tanıyan, seven insanlar var bu semtte hepsinden Allah razı olsun. Bizler Bucaspor menfaatlerini göz önüne koyarak hareket ettik her zaman bunu az çok herkes bilir. En ateşli mevzular dönerken Ultras Buca Genç ile beraber Tarsus deplasmanına gitmiştik ama öyle bir otobüs olmuştu ki makarasından tut en iç acıtan bestelere, içilenlere kadar beraberdik. Çünkü öyle birşeydi ki BUCASPORLULUK mücadelemiz nereye gidersek gidelim biz birbirimize sahip çıkmak zorundaydık. O zamanlar sorsalar yine aynı sözleri söylerdik bundan kimsenin şüphesi olmasın.

Bakın sevgili saygıdeğer renktaşlarımız bizler Bucasporun Çocuklarıyız. Herşeyden ve herkesten önce bizleri bir şekilde bir araya getirmiş Üzümlü Armamız var ki biz hepimizin buna saygı gösterip değer verdiğini düşünüyoruz. Bu 700-800 binlik Buca ilçesinde semt sevdasının peşinden giden bu kadar az kişi kalmışken birbirimizi yemeyelim. Hatası olan af dilesin hatası olandan. 20-25 yaş grubu olarak bu geleceğe dair en önemli adımları hep birlikte atalım ve grupçuluktan vazgeçelim. Şöyle bir gerçeğe kimsenin ikaz edeceğini de düşünmüyoruz PANÇO MEHMET abimiz ve ŞEYTAN MURAT reisimiz bu tribünlerin kült insanlarıdır. Her ne olursa olsun herkes hepimizin büyüğüdür, bunu unutmayalım ve herkes saygı sevgi hürmetini kaybetmesin.

Biz yarın öbür gün semtimizde, İzmir’in herhangi bir yerinde ve ya İzmir dışında kavga edeceksek hiç başlamayalım. Hepimiz kardeşiz Bucalıyız ha biz.

Davetimize icabet eden herkese saygımız sonsuzdur, seneye tek tribün olarak Bucasporumuzu hak ettiği yere getirmeye maraton tribününde buluşmak üzere.

Namı değer 90’ARTILILAR.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir