BucasporFan.Com | Bucaspor Haber Sitesi

Vah Bucaspor Vah

TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta ateş hattından uzaklaşmaya çalışan Bucaspor’da yaşanan ekonomik sıkıntı had safhaya çıkarken, takımdan giden oyuncu sayısı da 12 oldu. Kaynaklar Tesisleri’nde elektriklerin kesik olması nedeniylede oyuncular otelde konaklıyor…

İzmir ekibinde alacaklarını alamadığı gerekçesiyle federasyona başvuran 19 yaşındaki golcü Alpay Aldemir de sözleşmesini tek taraflı feshetti. Son 15 günde yaşanan kayıplar üzerine taraftarlar yönetime sosyal medya üzerinden “İstifa da bir onurdur” mesajı gönderdi.

FATURALAR ÖDENEMİYOR

Buca’da Alpay Aldemir’in yanısıra Mehmet İncebacak, Veli, Mert, Murat, Emin, Zafer, Burak ve Ahmet takımdan ayrıldı. Şenol futbolu bıraktı.
Hasan Payasspor’a gitti. Barış ise gözden çıkarıldı. Yaşanan kan kaybının ardından Eyüpspor maçı öncesi de tesislerin elektrikleri ödenemeyen borçlar yüzünden kesildi. Yönetim, kasım, aralık ve ocak aylarına ait toplam 31 bin 753 liralık faturaya ödeyemeyince tesisler karanlıkta kaldı.

OTELE YERLEŞTİLER

Isınma sorununun da yaşanması üzerine yönetim, futbolcuları Kaynaklar’daki bir otele yerleştirdi. Elektriğin kesilmesinin ardından tesislerde sular da akmadığı için oyuncular idman sonrası duşlarını otelde almaya başladı. Sarı-lacivertlilerin bir kaç gün içinde borcu ödeyeceği ve tesislere yeniden elektriğin verileceği öğrenildi. Bucalı futbolcular geçen sezon da sık sık bu sıkıntılarla karşı karşıya kalmış, isyan etmişlerdi.

Kaynak: Yeni Asır | Şerafettin Çıracı

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir